Konjufca pendohet që ka hedh gaz lotsjellës në Kuvend, thotë se duhej të përdorte allti me gaz

Konjufca pendohet që ka hedh gaz lotsjellës në Kuvend, thotë se duhej të përdorte allti me gaz

14 March 2019 13:45

Shefi i Grupit Parlamentar të Vetëvendosjes, Glauk Konjufca në një postim në Facebook ka ironizuar me vendimin e gjykatës lidhur me gjuajtjen me armë të zëvëndëskryeministrin Dardan Gashi dhe ministrin Endrit Shala, e cila u shqiptoi dënim me gjobë.

“Jam penduar që kam hedh gaz lotsjellës në Kuvend. Ish pas dashtë me e marrë një allti me gaz e me gjuajt Qeverinë. Gjykata paska pas me më shpall të pafajshëm e me më liruar! Nuk kanë thanë kot pleqtë - njeri hjek për mend”, ka shkruar Konjufca.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme