Veseli e Haradinaj në takim me diplomatë francezë e gjermanë

Veseli e Haradinaj në takim me diplomatë francezë e gjermanë

03 June 2019 11:59

Ka nisur takimi i zyrtarëve të lartë shtetëror me delegacionin gjermano- francez.

Në takim janë të pranishëm kryeparlamentari Kadi Veseli, kryeministri Ramush Haradinaj si dhe dy bashkëkryesuesit e delegacionit shtetëror për dialog Shpend Ahmeti e Fatmir Limaj, raporton KTV.

Takimi po vazhdon prapa dyerve të mbyllura dhe është thënë se nuk do të ketë deklarata për shtyp.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme