“Brick” organizoi trajnim dyditor për orientim në karrierë për të rinjtë e Kaçanikut dhe Ferizajt

11 December 2019 20:47

Nxënës të qytetit të Ferizajt dhe Kaçanikut fundjavën që shkoi, kanë ndjekur një trajnim dyditor në kuadër të programit “Brick”.

Për më shumë, shikoni videon.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme