Digjet një stallë e ushqimit të bagëtive në Ferizaj Foto: Ilustrim

Digjet një stallë e ushqimit të bagëtive në Ferizaj

05 March 2019 10:31

Në fshatin Zazkok të Ferizajt sot pasmesnate është përfshirë nga zjarri një stallë e ushqimit të bagëtive.

“Viktima mashkull K/Shqiptar ka njoftuar se për shkaqe të panjohura është përfshirë nga zjarri stalla e tij, në të cilën janë djegur 2.000 (dymijë) duaj ushqim për bagëtinë. Njësitë relevante policore si dhe njësiti i zjarrfikëseve ka lokalizuar dhe ka shuar zjarrin”, thuhet në komunikatë.

Përpos dëmeve materiale nuk ka pasur dëme në njerëz dhe bagëti.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme