Vëllai rrah vëllanë në Malishevë

Vëllai rrah vëllanë në Malishevë

18 October 2019 11:02

Policia e Kosovës ka arrestuar dje në Malishevë një të dyshuar, i cili për shkak të problemeve të mëhershme ka sulmuar vëllanë e vet, i cili si pasojë ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë./KsP.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme