Vidhen 28 pistoleta, 14 pushkë gjuetie dhe para të gatshme në Rahovec Foto: Koha

Vidhen 28 pistoleta, 14 pushkë gjuetie dhe para të gatshme në Rahovec

21 October 2019 12:09

Policia e Kosovës raporton se disa persona të panjohur me forcë kanë depërtuar në një lokal në Rahovec, ku kanë vjedhur katërmbëdhjetë pushkë gjuetie, njëzetë e tetë pistoleta dhe rreth 800 euro para të gatshme.

Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme