Një e mitur shtatzënë shtrihet në Gjinekologji, policia arreston personin me të cilin bashkëjetonte

Një e mitur shtatzënë shtrihet në Gjinekologji, policia arreston personin me të cilin bashkëjetonte

05 December 2019 08:34

“Bashkësia jashtëmartesore me personin nën moshën gjashtëmbëdhjetë vjet”, e ka cilësuar një rast Policia e Kosovës.

Dje është raportuar se në Klinikën e Gjinekologjisë në QKUK është shtrirë një e mitur, K/Ashkalike dhe e njëjta është shtatzënë.

“Në lidhje me rastin është shoqëruar në stacion policor i dyshuari mashkull K/Ashkali i cili ka deklaruar se është duke bashkëjetuar me viktimën e lartcekur. Me urdhër të prokurorit lënda e rastit shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e policisë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme