I hyjnë në shtëpi e rrahin dhe i grabisin para, nisin hetimet nga policia Foto: Ilustrim

I hyjnë në shtëpi e rrahin dhe i grabisin para, nisin hetimet nga policia

06 December 2019 10:56

Dje në fshatin Dubravë, Ferizaj, siç raporton Policia e Kosovës, viktima mashkull K/Ashkali ka raportuar se dy persona të panjohur kishin hyrë në shtëpinë e tij e kishin sulmuar atë fizikisht dhe kishin grabitur para të gatshme.

“Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa njësitë policore janë duke e hetuar rastin”, thuhet në raportin 24 orësh të PK-së.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme