Zhduket një vajzë në Lipjan Foto: Ilustrim

Zhduket një vajzë në Lipjan

13 December 2019 13:46

Një vajzë është raportuar e zhdukur në Lipjan.

Sipas Policisë, rastin e ka raportuar babai i saj.

Sipas tij vajza e tij është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj, transmeton Koha.net.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme