Vritet 42 vjeçari në Lushnje

Vritet 42 vjeçari në Lushnje

14 December 2019 08:30

Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur në Lushnjë, ku viktima ka mbetur një 42 vjeçar.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen Kadri Qystri në Lushnjë. Enver Borici ish anëtar i bandës së Lushnjës ka qenë duke pirë kafe në lokalin e tij në prani të personave të tjerë ku në këtë moment dyshohet se një person i maskuar ka hyrë dhe ka qëlluar në drejtim të 42 vjeçarit./Tch/

Komentet

Shto koment

Të ngjashme