Një veture në Gjakovë i vihet zjarri Foto:Ilustrim/Koha

Një veture në Gjakovë i vihet zjarri

14 December 2019 16:37

Persona të panjohur dyshohet se ia kanë vënë zjarrin një veture e cila kishte qenë e parkuar në një parking të një lokali afarist në fshatin Lugbunar të Gjakovës.

“Sipas viktimës, në veturë kishte pasur patentë shoferin dhe dokumentet e veturës”, thuhet në raport të PK-së.

Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke e hetuar rastin.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme