Vetëplagoset duke shtënë në qenin endacak Foto Ilustrim

Vetëplagoset duke shtënë në qenin endacak

13 March 2017 14:23

Në raportin e Policisë së Kosovës njoftohet një i dyshuar mashkull K/Shqiptar me armën e tij të gjuetisë kishte dashur që ta gjuante një qen endacak dhe është vetëplagosur aksidentalisht.

Në vendin e ngjarjes në cilësi të provave materiale, transmeton Koha.net, është konfiskuar një pushkë gjuetie, një gëzhojë e zbrazur dhe 8 copë fishek 12 mm. I dyshuari është dërguar për tretman mjekësor.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme