Shtetasi turk kapet duke vjedhur në shtëpinë e kosovarit Foto Ilustrim

Shtetasi turk kapet duke vjedhur në shtëpinë e kosovarit

13 March 2017 14:25

Policia e Kosovës njofton se është arrestuar i dyshuari mashkull/Turk shtetas i Turqisë.

Ai, transmeton Koha.net, është zënë në flagrancë duke vjedhur në shtëpinë e viktimës mashkull K/Shqiptar.

Nga i dyshuari në cilësi të provave materiale janë konfiskuar një kaçavidë dhe një palë doreza. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme