Fyen gjykatësin dhe sulmon zyrtarët policorë derisa po gjykohej Foto: Koha / ilustrim

Fyen gjykatësin dhe sulmon zyrtarët policorë derisa po gjykohej

14 March 2017 15:07

Është arrestuar i dyshuari mashkull, pasi që i njëjti gjatë një seance gjyqësore ka fyer gjykatësin, si dhe ka sulmuar fizikisht zyrtarët policorë duke iu shkaktuar lëndime trupore, të cilët kanë pranuar trajtim mjekësor.

Policia bën të ditur se ngjarja ka ndodhur në Prizren, derisa me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme