Kori “Siparantum” me projekt për mjedisin

Kori “Siparantum” me projekt për mjedisin

13 December 2019 22:21

Kori “Siparantum” i është bashkuar thirrjes globale kundër degradimit mjedisor.

Së fundmi e lansuan projektin muzikor me titull, “World on our shoulders”.

Për këtë biseduam në studion e Expressit në KTV me disa anëtarë të korit "Siparantum": Memli Kelmendi, Fatmir Bajraktari, Reisa Sallabegolli dhe Art Leka.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme