“Koncertet e ‘Grupit KOHA’, kontribut për kulturën tonë”

01 April 2017 18:28

Dirigjenti i njohur, Edon Ramadani, ishte mysafir në emisionin “Talk” të KTV-së.

Ai është një nga bashkëpunëtorët e ngushtë të Grupit “KOHA” për këto koncerte. Dhe duke folur për koncertet e këtilla që tashmë janë shndërruar në traditë me rastin e përvjetorëve të rëndësishëm të “Grupit KOHA”, Ramadani tha se këto koncerte po i kontribuojnë skenës sonë kulturore.

Deklaratën mund ta dëgjoni më poshtë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme