Promovohet filmi dokumentar “Për ty Atdhe”

Promovohet filmi dokumentar “Për ty Atdhe”

02 April 2017 08:23

Sot shënohet përvjetori i demonstratave të vitit 1981 dhe promovohet filmi dokumentar “Për ty Atdhe”, kushtuar dëshmorit Naser Hajrizi, transmeton kp.

Aktiviteti mbahet në Kinemanë ABC, duke filluar nga ora 11:00.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme