Te Linda – Pasta me kungulleshë

Te Linda – Pasta me kungulleshë

03 October 2018 19:15

Emisioni “Te Linda” në KTV rikthehet me sezonin e ri me receta të reja.

Nga emisioni i sotëm mund të mësoni si të përgatitni pasta të freskëta me krem kungulleshe dhe mish të thatë.

Në videon më poshtë gjeni detajet për këtë recetë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme