Linda sjell receta nga Kalabria

Linda sjell receta nga Kalabria

15 October 2018 14:10

Biskota Hohe të mbushura me krem dhe lajthi, brusketa me dy lloje shijesh, pulë e marinuar me erëza dhe limon si dhe mini tortë me wafell.

Gjithashtu do të këtë pamje dhe intervista të ndryshme me Arbëreshët e Italisë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme