Recetat për këtë javë “Te Linda”

Recetat për këtë javë “Te Linda”

28 October 2018 19:13

Emisioni “Te Linda” në KTV këtë javë nis me pogaqëza të njelmëta dhe të shijshme. Pizza integrale me shije mjaft të veçante.

File viçi të mbushura me kërpudha, si dhe ëmbëlsirë djathi me gjalpë kikiriku.

Emisionin “Te Linda” mund ta ndiqni nga e hëna deri të premten nga ora 17:50.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme