Keke dekorative me shije lajthie

16 December 2018 19:21

Linda ka gatuar një recetë të shijshme, dekorative dhe shumë të thjesht në gatim për festat e fundvitit.

Më lartë gjeni edhe videon se si ta përgatisni në shtëpitë tuaja.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme