Recetë festive nga Linda

27 December 2018 20:01

Biskotat e Vitit të Ri, me shije të kakaos, ginger, karanfilit, arrës së muskatit dhe kanelës.

Në videon e mësipërme gjeni këtë recetë festive të përgatitur nga Linda.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme