“Te Linda” këtë javë vjen me receta të reja

“Te Linda” këtë javë vjen me receta të reja

27 January 2019 22:55

Për këtë të hënë emisioni “Te Linda” në KTV na sjell granola të shëndetshme shtëpie; pulë me perime në shkopinj me shije mediterane, llazanja me salmon si dhe për fund një ëmbëlsirë me shije të kafes.

“Te Linda” në KTV transmetohet nga e hëna në të premte në ora 17:50.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme