Sallatë me patate dhe krem avokado

21 August 2017 16:16

Për përgatitjen e sallatës me patate dhe me krem të avokados iu duhen produktet e mëposhtme:

4 patate mesatare

3 vezë të ziera

1 avokado

1 kokë hudhre

3 ose 4 lugë vaj ulliri

5 ose 6 gjethe borzilok

3 ose 4 gjethe mentë

150 gr djathë krem

Kripë dhe piper

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme