Llazanja me spinaq

25 August 2017 17:34

Për përgatitjen e llazanjës me spinaq, iu duhen produktet e mëposhtme:

Salcë beshamel

100 gr miell

100 gr gjalpë

1l qumësht

Arrë mukati

Kripë dhe piper

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme