Recetat dimërore nga Linda

18 September 2017 23:50

Nga e hëna në të premten në orën 8:00 dhe 17:35 mund të ndiqni recetat më të reja dimërore nga Linda.

Xhem me kumbull dhe karotë, speca të mbushur me djathë, tabasko shtëpie dhe ajvar me kunguleshë ju sjellim në këtë javë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme