Tuna sallatë me kinoa

Tuna sallatë me kinoa

18 December 2017 17:26

Sallatë e shijshme dhe e shëndetshme me kinoa laramane dhe peshk tuna.

Përbërësit:

50 gr kinoa të përziera

100 gr peshk ton në vaj ulliri

1 qepë

10-15 kokra kopër

Fara bademi

Fara chia

Salca:

3-4 lugë supe vaj ulliri

1 lugë xhem me speca djegës

1 lugë çaji mustardë

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme