Recetat e javës nga Linda

Recetat e javës nga Linda

22 January 2018 17:51

Bukë shtëpie në formë më ndryshe, pulë me limon dhe xhenxhefil, pastë me avokado si dhe ëmbëlsira me mandarina.

Këto janë recetat që do t’ju ofrojë emisioni “Te Linda” këtë javë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme