“Te Linda” vjen me receta të ndryshme këtë javë

29 January 2018 13:41

Këtë javë në emisonin e gastromonis në KTV, Te Linda, do të keni pashtet të shëndetshme me pulë dhe avokado, peshk me shije mediterane, file viçi me shije aziatike si dhe tiramisu me palpeta.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme