“Te Linda” me recetën e shumëkërkuar

05 February 2018 18:51

Këtë javë “Te Linda” gatuan një recetë të shumëkërkuar. Bëhet fjalë për krofnet klasike. 

Përpos tyre do të vijnë edhe dy receta vegane me nohut, si dhe për ëmbëlsirë do të ketë një kek për çaj, kafe.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme