Recetat e javës “Te Linda”

Recetat e javës “Te Linda”

23 February 2018 17:31

Këtë javë Linda vjen me receta të reja, si waffles të shëndetshme me spinaq, patate të ëmbël të mbushura, paste flutur me pule si dhe muffin të shëndetshme me fjolla tershere.

Te Linda në KTV, nga e hëna në të Premte në orën 08:00 dhe pasdite në 17:40.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme