Linda këtë javë sjell recetat më të reja

23 April 2018 20:43

Recetat më të reja nga Linda për këtë do të jenë: waffel, itegrale me boronicë, llazanja me kungulleshë, salmon me shije limoni të gjelbër si dhe biskota me çokollatë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme