Semiautomatik e Erno publikojnë “Andrra ner Pallma”

Semiautomatik e Erno publikojnë “Andrra ner Pallma”

20 October 2019 18:21

Dy këngëtarët e rinj të labelit “PINT”, Semiautomatik dhe Erno kanë publikuar projektin e ri.

“Andrra ner Pallma” titullohet kënga që bashkoi dyshen.

Të dy janë kujdesur për tekstin, ndërsa kënga është produkt i “PINT”.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme