Travolta jep autografe dhe ‘selfie’ me pagesë

Travolta jep autografe dhe ‘selfie’ me pagesë

05 November 2019 17:28

Nëse do të takonit aktorin e njohur të Hollywoodit, John Travolta, mund të dëshironi të bëni një fotografi me të dhe ai mund t’ju faturojë më pas.

Travolta, pasuria e të cilit vlerësohet në 170 milionë dollarë, ka realizuar shumë filma të suksesshëm dhe është paguar mirë gjatë shumë dekadave, por ai ende punon shumë dhe bën para të mëdha. Megjithatë, kjo nuk e ndalon atë të faturojë fotot me fansat.

Ai mori pjesë në një kongres të Supanova që synonte fansat e filmave shkencor në Australi, me njoftimin e mediave që kërkohej 500 dollarë për të bërë një foto me të dhe autografin e tij, me ‘selfie’ që kushtonte 250 dollarë.

Edhe pse ky nuk është një çmim i ulët, një numër i madh i fansave të aktorit të famshëm u ngritën në linjë për të përjetësuar momentin kur ai qëndronte pranë tyre.

Komentet negative për këtë “veprim biznesi” të Travoltës kanë shpërthyer në rrjetet sociale, veçanërisht në Twitter./ksp

Komentet

Shto koment

Të ngjashme