Albina Kelmendi publikon këngën e re

Albina Kelmendi publikon këngën e re

05 November 2019 22:09

Këngëtarja Albina Kelmendi ka publikuar sot këngën e saj më të re me videoklip.

Kënga titullohet “Ta fali zemra”, tekstin e së cilës e ka shkruar Kreshnik Avdiu.

Gjithashtu, muzikën dhe orkestrimin e këngës së re e ka bërë Wirusi.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme