Në internet po qarkullon një video turpëruese për “Pusycat Dolls”

Në internet po qarkullon një video turpëruese për “Pusycat Dolls”

07 December 2019 12:31

Fundjavën e kaluar Pussycat Dolls u mblodhën për herë të parë në dhjetë vjet dhe performuan së bashku. Rrjetet sociale ishin të mbushura me postime që lidheshin me performancën e tyre. Ato u krahasuan me stripere dhe thanë që performanca e tyre ishte e papërshtatshme për kohën e transmetimeve kryesore në TV.

Koncerti i tyre u përshkrua nga përdoruesit e rrjeteve sociale si një spektakël i turpshëm i cili nuk është i përshtatshëm për një kanal për të rritur, shkruan KOHA Ditore. Megjithatë, në repertor nuk është vetëm performanca e tyre e zhveshur, por regjistrimi u zgjerua kur Pussycat Dolls ishin në kulmin e famës së tyre, ndërsa marrëdhëniet midis anëtareve nuk ishin idilike.

Më konkretisht, Nicole Scherzinger (41), Ashley Roberts (38), Kimberly Wyatt (37), Carmit Bachar (45) dhe Jessica Sutta (37) nuk ishin në marrëdhënie të mira me Melody Thornton (35) e cila ishte këngëtarja e dytë në bend.

Nicole në një rast tha se ajo i ka kënduar 95 për qind të këngëve, ndërsa Melody nuk mund të pajtohej me këtë. Këtë e konfirmon edhe videoja nga ceremonia e çmimeve American Music Awards në vitin 2006, kur Melody vendosi ta vinte veten në krye.

Siç shihet në video, Nicole nuk ishte e lumtur për këtë dhe nuk e kishte pritur fare një gjë të tillë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme