Çfarë po ndodh me karrierën e Bleros?

25 March 2017 18:40

Për kohë të gjatë, Blero ka qenë top-lajm i mediave rozë për jetën e tij private. Në këtë mënyrë, sikur u harrua se cili ishte profeisoni i tij dhe askush nuk merrej me muzikën që bënte.

Andaj, çfarë po ndodh sot me karrierën e Bleros? Për këtë, këngëtari është përgjigjur në “Talk”.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme