Enis Bytyqi sjell “Mall”

Enis Bytyqi sjell “Mall”

26 March 2017 18:03

Këngëtari i ri shqiptar Enis Bytyqi ka publikuar projektin e tij më të ri.

Kënga e re e Bytyqit mban titullin “Mall”.

Edhe kjo këngë e Enisit është produkt i Zzap dhe Chriss, ndërsa për tekstin është kujdesur reperi i ri i “On Records”, Fero.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme