Kur Sasa imiton Citin për të fituar kafe falas

Kur Sasa imiton Citin për të fituar kafe falas

27 March 2017 16:49

Dy nga rolet më karakteristike të serialit “O Sa Mirë”, Sasa dhe Citi, kanë dhuruar momente interesante edhe në episodin më të ri.

Në episodin 102, Sasa provon të fitojë kafe falas nga aparati i kafesë duke imituar edhe zërin e Citit, por edhe të Xhesikës.

Shikoni këtë pjesë të shkurtër të episodit të ri, ndërsa episodin e plotë mund ta ndiqni në videon e më poshtme:

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme