Besa lanson “Kokëfortë”

Besa lanson “Kokëfortë”

27 March 2017 19:53

Këngëtarja e njohur shqiptare, Besa Kokëdhima, ka publikuar videoklipin e saj më të ri me titull “Kokëfortë”.

Për këtë këngë është kujdesur Flori Mumajesi që është marrë me muzikën dhe tekstin.

“ProVideo” ka realizuar videoklipin.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme