Labi tregon çfarë i kishte ndodhur kur ishte fëmijë

Labi tregon çfarë i kishte ndodhur kur ishte fëmijë

27 March 2017 21:17

Pak rëndësi ka a je fytyrë publike apo njeri i thjeshtë, qëndron fakti se secili ka historitë e veta kur ka qenë fëmijë dhe patjetër se kujton rrugën të cilën ka kaluar për të arritur ëndrrat dhe qëllimet.

Dikush mohon të kaluarën e dikush me thjeshtësinë më të madhe e tregon atë, pavarësisht që është krejt ndryshe nga ajo që jeton aktualisht.

Në listën e këtyre të fundit bën pjesë edhe këngëtari Labinot Tahiri, i cili për emisionin "N'gas'z" në KTV, ka treguar në çfarë ka kaluar për të arritur këtu ku është sot.

Nuk kanë munguar as historitë qesharake të cilën mund ta ndiqni në videon më poshtë.


Labi tregon çfarë i kishte ndodhur kur ishte... by kohanet

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme