Labinot Tahiri me ambicie edhe për kryetar shteti

27 March 2017 22:30

Bujë të madhe bëri futja e Labinot Tahirit në politikë, por siç tashmë dihet, ai këtë e ka marrë shumë seriozisht dhe është duke punuar pa ndalur për zgjedhjet e ardhshme në komunën e Ferizajt të cilat do të mbahen në tetor.

Labi kandidon për kryetar komune, derisa për emisionin "N'gasz" në KTV është shprehur se nëse e jep provimin në qytetin e tij, ai më pas do të kandidojë për kryeministër e kryetar shteti po ashtu.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme