Revista e njohur mahnitet me stilin e Dua Lipës

Revista e njohur mahnitet me stilin e Dua Lipës

29 March 2017 09:54

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa ka pozuar për revistën “Allure”, e cila ka lavdëruar stilin e këngëtares që po bën famë në Britani të Madhe.

“Allure” shkruan se Dua edhe pse ka lindur në vitet ’90, ajo përdor stilin e kësaj dekade.

“Mund të thoni se ajo po rritet shpejt dhe dukej shumë rehat me këtë stil”, shkruan kjo revistë.

“Më pëlqen stili ’90 i Kate Moss dhe Drew Barrymore”, ka thënë Dua Lipa derisa bënte fotografi për revistën modës.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme