Tri skuadra angleze pas mesfushorit kroat

Tri skuadra angleze pas mesfushorit kroat

15 April 2019 16:04

West Ham United ka hyrë në garë për mesfushorin kroat Ivan Perisiq, që do të largohet në verë nga Interi.

Për 30-vjeçarin interesim kanë shprehur edhe dy skuadrat e tjera londineze Arsenal dhe Tottenahmi, transmeton KTV.

Sipas “Gazeta dello sport” “Çekanët” pritet të ofrojnë 35 milionë euro për kroatin.

30-vjeçari këtë sezon me Interin, në të gjitha garat ka shënuar shtatë gola dhe ka tetë asistime.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme