West Hami kërkon mbi 110 milionë euro për Rice

West Hami kërkon mbi 110 milionë euro për Rice

29 September 2019 11:06

Për të transferuar mbrojtësin anglez Declan Rice, i cili luan edhe si mesfushor defansiv, klubet e interesuara duhet të paguajnë mbi 110 milionë euro, raportojnë mediat britanike.

Ky është çmimi të cilin e ka vendosur klubi i tij West Ham Unitedi, transmeton Koha.net.

Përfaqësuesi i Anglisë e ka tërhequr vëmendjen e Manchester Unitedit dhe Manchester Cityt, që kishin tentuar ta transferonin atë në afatin kalimtar të verës.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme