Sigurimi parandalon përleshjen e tifozëve në “Fadil Vokrri”

14 October 2019 20:58

Sigurimi në stadiumin “Fadil Vokrri” ka parandaluar një përleshje mes tifozëve të Malit të Zi dhe atyre të Kosovës në fillim të ndeshjes së vlefshme për kualifikimet për “Euro 2020”.

Përpjekja për përleshje ndodhi pak para se Kosova të realizonte golin e epërsisë në minutën e dhjetë.

Tollovia nuk zgjati shumë dhe gjithçka iu kthye normalitetit.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme