Anglia publikon listën e lojtarëve për ndeshjen kundër Kosovës

Anglia publikon listën e lojtarëve për ndeshjen kundër Kosovës

07 November 2019 15:28

Anglia ka bërë publike listën për dy ndeshjen e nëntorit, asaj ndaj Malit të zi dhe Kosovës.

Gareth Southgate ka rigrumbulluar sërish Alex Oxlade-Chamberlain, John Stones e Callum Hudson-Odoi për këto dy ndeshje.

Trajneri i Anglis gjithashtu për këto dy ndeshje ka përfshirë edhe Mason Mount, përkundër që lojtari është duke u shëruar nga një lëndim të cilin e pësoi në ndeshjen kundër Ajaxit.

Lista e plotë:

Image

Komentet

Shto koment

Të ngjashme