Italia me fitore bindëse ndaj Bosnjës Foto: Reuters

Italia me fitore bindëse ndaj Bosnjës

15 November 2019 23:22

Italia ka arkëtuar pikët e plota në udhëtim te Bosnja dhe Hercegovina.

Mysafirët shënuan fitore prej 0 me 3, transmeton Koha.net.

Acerbi e Insigne shënuan dy gola për Italinë në pjesën e parë.

Kurse në pjesën e dytë Belotti arriti të shënojë golin e tretë kur po luhej minuta e 53.

Italia tashmë ka prerë biletën për në Euro 2020.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme