Incidenti që ndodhi gjatë inaugurimit të “Air Albania”

Incidenti që ndodhi gjatë inaugurimit të “Air Albania”

17 November 2019 21:49

Nuk ka shkuar gjithçka sipas planit inaugurimi i “Air Albania”.

Sot ka ndodhur një incident gjatë kohës së ujitjes së fushës në prag të ndeshjes Shqipëri – Francë, raporton TCH.

Dy nga hedhëset e ujit, siç shihet edhe nga pamjet janë shumë afër me tifozët dhe lagin ata që gjenden në tribunën pas porte.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme