Shaqiri nuk pret të largohet nga Liverpooli Foto: Reuters

Shaqiri nuk pret të largohet nga Liverpooli

06 December 2019 22:20

Xherdan Shaqiri nuk po e mendon largimin nga Liverpooli.

Ylli kosovar ka bërë të ditur se është i lumtur te të kuqtë, duke shpresuar të qëndrojë sa më gjatë në “Anfield”, raporton KTV.

“Jam shumë e lumtur këtu. Kam një kontratë të gjatë me Liverpoolin dhe jam i përqëndruar vetëm këtu. Nuk kam ndonjë arsye të largohem nga këtu, pasi ky klub është i veçantë”, deklaroi Shaqiri.

28-vjeçari ka kontratë më Liverpoolin, deri në vitin 2023.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme